Pozvánka VR Hrhovský divočák

Meghívó VR Görgői vadulós

PROPOZÍCIE

Pozývame Vás na individuálno-športovo orientačnú výzvu na segmente VR Hrhovský divočák 2020 s aplikáciou STRAVATM

Výzva trvá v období od 12.6.2020 00:00 do 3.7.2020 23:59. Počas tohto obdobia je možné zajazdiť neobmedzený počet jázd. Do celkového hodnotenia sa vezme iba jeden najlepší čas účastníka, počas obdobia trvania výzvy. Výsledky budeme priebežne uverejňovať na našej web stránke www.time4fun.sk a aj Facebookovej stránke. Jazdené časy sa budú čerpať zo záznamov aplikácii STRAVATM. Do úvahy sa berú iba jazdy absolvované v termíne od 12.6.2020 00:00 do 27.6.202 23:59:00.

PODMIENKY ÚČASTI NA VÝZVE : VR Hrhovský divočák 2020

1. Mať účet vlastný účet na www.strava.com postačuje aj bezplatná verzia.  Ako vytvoriť STRAVA účet ? KLIK TU 

2. V STRAVATM sa pridať do skupiny (klubu) Time4FunAko sa pridať do klubu na STRAVA ? Klik TU

3. REGISTROVAŤ sa KLIK TU a zaplatiť symbolické štartovné. (Podrobné informácie dostaneš v emaily po registrácii.), v prípade jazdy na biku aj e-biku štartovné 2x

4. Pomocou aplikácie strava, alebo pomocou športových hodiniek (prepojené so STRAVATM), zaznamenať svoju jazdu.

 

 

V prípade chybného súboru strava, prejavuje sa to napr. nezajazdením úplného segmentu, alebo aj výpadkami GPS signálu sa žiaľ tvoja jazda nezapočítava do súťaže. V prípade pochybností alebo v sporných prípadoch si vyhlasovateľ výzvy môže vyžiadať GPX súbor na kontrolu. resp v takýchto prípadoch nám zašli GPX súbor na kontrolu, prejdeme ho, pozrieme sa naň. Časy budú merané aplikáciou STRAVATM a reklamácie dosiahnutých časov strácajú opodstatnenie. Ak si veľký odporca aplikácie strava, alebo meriaš čas svojim deťom vo výnimočných prípadoch existuje možnosť, že nám zašleš svoj GPX súbor z jazdy, na základe ktorého spracujeme tvoj čas na danom segmente.

 

TRASA

Celková dĺžka trasy cca: 20 km , Prevýšenie cca: 600 metrov

 

Stiahni si GPX súbor

 

Video Trasy

 

Trasa nebude vyznačená. Ak trasu nepoznáš, použi GPX súbor, alebo si vytlač mapu a pri prvej jazde ju preskúmaj. Každý ďalší výjazd už dáš naostro. Môžeš to brať ako výcvik orientácie v teréne. Poprípade si pozri aj video z trasy. Uvažujeme aj nad spoločnými spoznávacími výjazdami. Info neskôr.

 

Odkaz na SEGMENT

 

 

Web stránka podujatia : www.time4fun.sk

Facebook odkaz podujatia : Hrhovský divočák

Štart je pri futbalovom ihrisku v Hrhove. Tam si môžeš zaparkovať svoje auto. Na asfaltovej ceste bude označený štart a cieľ. Trasa vedie cez územie, kde žije divá zver, je to ich domov a preto nezabúdaj, že my sme tu len hostia, ktorí za sebou nenechávajú smetie!!!  Celá trasa je zjazdná MTB, CX či trekovým bicyklom. Kľudne sa pokochaj prírodou, sprav pár fotiek a ak chceš, zdieľaj ich s nami cez Facebook, email alebo v aplikácii STRAVATM.

UPOZORNENIE: Trasu je možné absolvovať aj tlačením bicykla v ťažkých úsekoch.

 

VYHODNOTENIE

Vyhodnotených a ocenených bude 7 najrýchlejších účastníkov, ktorí splnia podmienky a zajazdia celý segment VR Hrhovský divočák za najkratší čas v období trvania výzvy a svoju jazdu nahrajú do aplikácie STRAVATM .

Špeciálny darček čaká na najrýchlejšieho šraca, najrýchlejšiu čaju a samozrejme na najmladšieho najstaršieho účastník výzvy.

Doplnili sme kategóriu e-bike v ktorej sa ocenia prví traja najrýchlejší účastníci.

Vyhlasovateľ výzvy môže v prípade vyššieho počtu účastníkov zmeniť vyhodnotenie zo 7 najrýchlejších účastníkov a namiesto toho rozdelí účastníkov výzvy do vekových kategórií a to najneskôr do 24.6.2020, resp. môže vytvoriť kategórie podľa pohlavia.

Hodnotení nebudú účastníci, ktorí celú trasu/segment neprejdú v celku, resp. STRAVATM nezaznamená ich prejazd segmentom. V prípade jednoznačnej jazdy po celom segmente v odôvodnených prípadoch môže vyhlasovateľ výzvy po podanej reklamácii, po vyžiadaní a preskúmaní GPX súboru ne/uznať právoplatnosť jazdeného segmentu. O prípadne vzniknutých nezrovnalostiach, nepodchytených v týchto pravidlách rozhoduje vyhlasovateľ výzvy. Voči jeho rozhodnutiu nie je možné odvolanie. Účastníci výzvy súhlasia s vyššie uvedenými pravidlami. Nie je podmienkou, ale na Facebook stránke tejto výzvy, radi uvítame foto účastníkov, zhotovené počas jazdy.

Účastníci individuálnej športovo-orientačnej výzvy jazdia na vlastné riziko a vyhlasovateľ výzvy nezodpovedá za ich prípadné škody či škody spôsobené na majetku tretích osôb.

Prosíme každého o férovú súťaž.

Spôsob a miesto vyhlásenia výsledkov výzvy bude upresnené.