Venujte nám aj v tomto roku 2% z vašich daní

Sme tu už od roku 2014.

Máme za sebou už vyše stovky organnizovaných eventov a podujatí, pretekov i turistických akcií.

Sme tu pre vás a pre vašu zábavu.

Od roku 2021 sme poberateľmi 2% daní, ktoré nám pomáhajú ďalej rásť, s Vami a pre Vás
V roku 2021 sa nám podarilo vyzbierať  718,-€ ,o rok nato to bolo 2.450,-€ .V minulom roku (2023) sme od Vás prijali čiastku 1.640-€

Veľká vďaka, bez Vašej pomoci by sme iba ťažko robili podujatia také, aké robíme.

V roku 2023 sme organizovali, spoluorganiozvali, alebo nejakou formou sme boli pti tridsiatke podujatí, pohli sme vyše 2500 účastníkmi, tieto čísla sú iba zlomkom z toho čo sme robili. 

Blíži sa čas platenia daní a 2% z daní. Ak si myslíte, že sme hodný vašej pomoci, darujte nám tie svoje 2%. Bude sa nám ľahšie dýchať.
IČO : 42 406 927
Názov : Time4fun, o.z.
Forma : Občianske združenie
Tieto tri údaje Vám stačia na poukázanie svojich 2% z Vašich daní

 

a nezabudnite zaškrtnúť  políčko „Súhlasím so zaslaním meno, priezvisko a trvalý pobyt“ a v tom prípade v ďalšom roku Vám vieme poskytnúť zľavu zo štartovného na niektorom z našich podujatí.

Ak si chcete stiahnúť  už predvyplnené tlačivo, klikni si TU  
Vopred ďakujeme

 

Navštívte náš YouTube kanál

https://www.youtube.com/c/Time4funoz

a prihláste sa na odber ak Vás to zaujíma. Ďakujeme

Partnerstvá :
Chystáme nové tohtoročné cyklistické dresy. Oslovili sme partnerov a spolupráca z minulých rokov sa zdá byť pokračuje aj do budúcna. Do konca februára by sme ich  výzor radi skompletizovali a dali do výroby. Ak ste firma a zaujíma Vás to, pridajte sa k nám. Nájdeme určite nejaké vhodné miesto na dresoch aj pre Vás.

Cykloturistika:

Aj v tomto roku sa chystáme v apríli na cyklotúru do Chorvátska (pravdepodobne 12.-20. apríl) a pravdepodobne aj na cyklotúru okolo Balatonu za jeden deň (8.6.2024-sobota) samotný trip 7.6.-9.6. 2024. Ak ťa to zaujíma napíš nám pridáme ťa do skupiny, kde riešime organizačné veci.