Rok 2023 sme ukončili Sériou Adventných behov TM 

Všetko čo má svoj začiatok, má zväčša i svoj koniec….teda okrem prípadov, keď sa nejedná o bludný kruh.

Našťastie Séria Adventných behov TM patrí medzi tie, ktoré majú svoj začiatok i koniec. Ani nie deň pred vianocami, sme sa zišli na poslednom kole v meste Nižný Medzev, kde sme slávnostne ukončili už 3. ročník tejto série behov. Za pomoci predstaviteľov miestnej samosprávy, primátora mesta Radoslava Gedeona, miestneho bežeckého klubu Spartak Medzev a Medzevského dobrovoľného hasičského zboru.  Na celkovom vyhodnotení ste mohli stretnúť okrem domácich aj starostu Vyšného Medzeva Roberta Nálepku a starostu mestskej časti Ločinčík Damiána Exnera. Určite si pamätáte na tohtoročné 1. kolo v Lorinčíku. Účastníci na to podujatie len tak skoro nezabudnú. Sneh, dážď, voda, snehodážď, blato, hm čo so nevymenoval ? poľadovica, aj tá bola.

Vyhlásením výsledkov a aj odovzdaním plakiet absolútnym víťazom sme ukončili organizáciu podujatí v roku 2023. Ozaj plakety. Absolútnym víťazom už každú chvíľu dôjdu tabuľky s ich menami. Ďakujeme za strpenie. 
Podujatia v roku 2023, bolo ich dosť. Bezmála tridsiatka podujatí, niektoré v našej réžii, niekde ako spoluorganizátori, na niektorých ako zabezpečenie časomeračského servisu. 
Podujatia pre deti a mládež, „detská Time4fun tour„, ktorá mala sedem kôl a zamierila si to aj na vzdialenejšie miesta, ako napríklad Blatná Polianka, či Borov pri Medzilaborciach. 

Cyklistické preteky pre dospelých i ako MTB, alebo na ceste.

Nestránili sme sa výziev a tak ako to máme v slogane My organizujeme a meriame  čas, vy športujete a zabávate sa, sme sa snažili do bodky dodržať.
Opäť zopár čísel : 

Na Facebooku https://www.facebook.com/Time4fun.sk máme necelú tisícku ľudí (863), ktorých zaujíma to čo robíme. Naše videá na YouTube https://www.youtube.com/c/time4funoz sleduje 211 odberateľov a nájdete tam 856 videí.  
Naše RSS články pravidelne v priemere sleduje necelá polstovka ľudí.
V minulom roku na podujatiach sme mali vyše 2500 registrácií. Toto sú len čísla za ktorým však stoja ľudia a práve vďaka Vám a práve pre Vás ich robíme.

Zopár čísel k Séria Adventných behov TM :  V tomto roku (rozumej 2023) sme mali 191 jedinečných registrácií  a priemer pretekárov na jednotlivých kolách bolo niečo vyše 130. Tento počet bol o viac ako dvadsiatku vyšší ako v predchádzajúcom ročníku.
Tieto čísla nás predviedčajú o tom, že má význam robiť to čo robíme a presviedčate nás o tom, že aj v chladnejšom počasí sa dá venovať behu. 

Ak si myslíte, že stojí za to, to ťahať spolu s nami malá výzva. 

Blíži sa čas platenia daní a 2% z daní. Ak si myslíte, že sme hodný vašej pomoci, darujte nám tie svoje 2%. Bude sa nám ľahšie dýchať.
IČO : 42 406 927
Názov : Time4fun, o.z.

a nezabudnite zaškrtnúť  políčko „Súhlasím so zaslaním meno, priezvisko a trvalý pobyt“ a v tom prípade v ďalšom roku Vám vieme poskytnúť zľavu zo štartovného na niektorom z našich podujatí.

Vopred ďakujeme

Zábery z Moldavskej TV o Sérii Adventných behov TM

Naši partneri Série Adventných behov TM