Prehupli sme sa do druhej časti série.

Poznáte tú hádanku, že „ako ďaleko vie zajac zabehnúť do lesa ? “ 

Odpoveď je veľmi jednoduchá a je na konci článku, kde pochopíte aj kontext.

Začnem najdôležitejším. V Moldave nad Bodvou 16.12.2023, začíname o hodinu neskôr, čiže štart detí a mládeže je o 13:00, tým pádom aj registrácia je posunutá.
Program : 11.30 – 12:30  prezentácia, registrácie. Bočný vchod do areálu gymnázia.

13:00 štart detí a mládeže, tí prví majú jedno kolečko pri inkubátorovom dome v Moldave nad Bodvou a mládež už súťažne 2 kolečká.
13:15 štart Active  (1 kolo) a Hero (2 kolá) čiže cca 5 a 10 km viď propozície.

Zázemie bude tak ako minulý rok, gymnázium Štefana Moysesa, ulica Školská ( oproti Agromilku). Štart na chodníku spred gymnázia. Parkovanie na okolí. Veľké záchytné parkovisko je napr. pri poliklinike (200 metrov od gymnázia), v obmedzenom množstve pred hotelom Bodva, resp. pred Agromilkom. Dodržujte príkazové a zákazové dopravné značky pri parkovaní. Počas podujatia nemáme žiadnu výnimku. Ďakujem za pochopenie.

Otvorili sme registráciu pre 3.kolo v Moldave nad Bodvou. Ak ste boli registrovaní v Lorinčíku, alebo v Poproči obdržali ste pozývací email, cez ktorý sa viete registrovať do Moldavy zjednodušene. Pozrite si aj SPAM priečinok v pošte. 

Iba ak ste novo registrovaní, sa prihlasujte cez www.time4fun.sk

Ak meníte kategóriu Active / Hero napíšte nám email na info@time4fun.sk, aby sme takéto presuny robili ešte pred podujatím a nie na mieste. Urýchlime tým miestnu prezentáciu a prípadné čakanie v rade. Pri zmene kategórii však majte na zreteli pravidlá viac tu : https://www.time4fun.sk/ramcove-pravidla-adventne-behy-2023/

Opäť najrýchlejšia žena a najrýchlejší muž pri registrovaní sa, bude mať  registráciu zdarma pre 3.kolo Série Adventných behov.

Nedá mi informáciu k platbám. Za platby vopred sa považujú registrácie a prijaté platby na náš účet do štvrtkovej polnoci. V piatok ráno už tlačíme zoznamy a pripravujeme sa na sobotňajšie preteky. 

Prevod medzi bankami je 1 pracovný deň. 

To či sme tvoju platbu prijali, si vieš skontrolovať na web stránke fio banky, vyhladať náš transparentný účet. 

Po registrácii si pozri či si prešiel kompletne všetkými krokmi čiže nájdi si na našom webe ponuku ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH (pre Sériu Adventných behov klik tu https://www.time4fun.sk/2023abzp/ )

Ak si v zozname, tak registrácia bola správne odoslaná, potvrdzujúci email bol odoslaný.

V ZOZNAME PRIHLÁSENÝCH zároveň nájdeš aj informáciu o tom či tvoju platbu evidujeme na aktuálne kolo. Kontrolu a zápis platieb vykonávame zvyčajne raz denne (poobede).

Účastnícke medaile  pre 3.kolo máme v počte 120. Prideľujeme ich podľa najskorších pripísaných platieb. 

a odpoveď na hádanku z úvodu článku: 

Ako ďaleko vie zajac zabehnúť do lesa ? 
Do polovice, potom už beží von z lesa

Aj my sme takto v polovici Série Adventných behov prehupli do „záverečnej fázy“ . Heslom 3.kola adventu je „priateľstvo“ a farba účastníckej medaile je strieborná.

 Dovidenia v sobotu.

Video minulého roka z Moldavského kola

Naši partneri