Registroval si sa a nemáš potvrdzujúci email ?

Registroval si sa a nemáš potvrdzujúci email ? A je to vôbec dôležité ?

Ako postupovať ? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

Podľa doterajších  skúseností pri registrácii na naše podujatia môže nastať situácia, že po odoslaní registračného formulára neodbržíš potvrdzujúci email. Čo robiť, kde je chyba ?

  1. Najpravdepodobnejšia situácia je, že potvrdzujúci email od nás, putoval k tebe do SPAMu.
  2. Druhá najpravdepodobnejšia je, že máš preklep v adrese emailu
  3. Stáva sa aj to, že tvoja plná schránka už nepríjma emaily a ten od nás dorazil k tebe, ale zostal „za dverami”

Ako postupovať.

V prvom rade, pri danom podujatí si po registrácii pozri či si prešiel kompletne všetkými krokmi, čiže nájdi sa na našom webe v ponuke ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH (pre Sériu Adventných behov klik tu https://www.time4fun.sk/2023abzp/

Ak si v zozname, tak registrácia bola správne odoslaná, potvrdzujúci email bol z našej strany automaticky odoslaný, prečo si ho však nedostal ?

SPAM – pozri si SPAM poštu, nájdi si email a aby sa ti to v budúcnosti už nestalo, klik na email pravým kliknutím myšky a v ponuke klikni na Toto nie je SPAM viď obrázok z gmailu.

Ak v SPAM e nenájdeš nič, ani medzi „hromadnou poštou” alebo v priečinku „reklama”, tak ti nezostáva nič iné, ako napísať nám email na toth@time4fun.sk vygenerujeme ti opäť email. 

Druhý a tretí prípad vieme riešiť tiež až vtedy, ak sa nám ozveš. A prečo je to dôležité ?

1- Potvrdzujúci email obsahuje správne údaje pre registráciu / platbu

2- Po podujatí na tvoj email  zväčša zasielame link na stiahnutie účastníckeho diplomu (ten je dostupný aj z výsledkovej listiny)

3- Pri sériách podujatí – ako je napr. aj Séria Adventných behov, po ukončení kola zasielame pre jednoduchšiu registráciu do ďalšieho kola odkaz cez ktorý sa viete prihlásiť. 

V ZOZNAME PRIHLÁSENÝCH zároveň nájdeš aj informáciu o tom či tvoju platbu evidujeme. Kontrolu platieb vykonávame zvyčajne raz denne.

Melieme z posledného…. pri účastníckych medailách (podmienka je prijatie platby na náš účet !!) máme voľných už iba zopár. Tak sa ponáhľaj.

Pozri si video reportáž z Modavskej TV z minulého roka

Naši partneri