Vianoce sú pred dverami-Séria Adventných behov

Blížia sa vianoce a pred nimi obdobie adventu.

Aj v tomto roku Vás podporíme v snahe behávať aj v chladnejšom počasí. Ako ? No predsa Sériou Adventných behov.

Začíname 2.12.2023 v sobotu, v Lorinčíku. Registráciu spúšťame počas budúceho týždňa.

Ak máš vo svojom mobile RSS čítačku, nastav si zdroj www.time4fun.sk/feed, ak nevieš ako na to pozri video a budeš medzi prvými s najčerstvejšími informáciami.

NOVINKY :

Pre deti od 1 do 6 rokov (záleží na roku narodenia a nie na dátume narodenia) nesúťažná kategória KIDS, t.j. nevyhodnotí sa 1-2-3. Účastníci obdržia štartovací balíček a účastnícku medailu.

Nová bude aj kategória EASY pre dospelých, s dĺžkou trate ako pri HOBBY.

Kategóriu ACTIVE A HERO sme rozšírili o vekové skupiny (viac víťazov, viac ocenených), čítaj celkové pravidlá TU : https://www.time4fun.sk/ramcove-pravidla-adventne-behy-2023/

V každom kole štartovné zdarma pre prvú registrovanú ženu a prvého registrovaného muža. V ďalších kolách však už títo výhercovia nemôžu získať zdarma štartovné.

Čo zostáva po starom :

Na prvé kolo je potrebné sa zaregistrovať cez https://www.time4fun.sk/2023abreg/ ,  správne uviesť svoju emailovú adresu. Po správnej registrácii do jednej hodiny by ste mali obdržať potvrdzujúci email aj s údajmi pre platbu.

Registrácia na prvé kolo bude otvorená po 15.10.2023

Pozvánky pre ďalšie kolá budú prichádzať v automatickom e-maily najneskôr v pondelok po sobotňajších pretekoch. Cez tento pozývací email sa treba zjednodušene prihlásiť pre ďalšie kolo Série Adventných behov.

Prvý krát je potrebné uhradiť-pripočítať aj 2 eurá za štartové číslo s čipom, ktoré je neprenosné a prevedie Vás celou tohtoročnou tohtoročnou sériou-bude to uvedené v potvrdzovacom emaily. Štartové čísla z minulých rokov nie sú platné.

Pre deti v nesúťažnej kategórii 1 – 6 rokov sa za štartové číslo neplatí.

Účastnícka medaila opäť skladačka. Počet účastníckych medailí je limitovaný, uprednostnené sú registrácie vopred s prijatou úhradou.

Dôležité

Zľavnená cena štartovného platí iba pre prijaté platby na náš účet do štvrtkovej polnoci. V piatok sa už kontrola účtov prijatých platieb nevykonáva. Pri neobdržaní platieb do štvrtkovej polnoci na náš účet sa štartovné sa platí na mieste v plnej výške. Prípadnú takúto duplicitnú platbu vraciame v utorok. Tú nižšiu, ktorú sme obdržali v piatok alebo v pondelok. Musíme ísť týmto spôsobom lebo krátke registračné časy a limitovaný počet organizátorov a počet väčších účastníkov sa inak nedá bezproblémovo „ukočírovať“. Všetci organizátori sú pracujúci a robia to ako svoje hobby. Ďakujeme za pochopenie.

Niektoré (gmail.com, centrum.sk) servre môžu náš email hodiť do Vášho SPAM priečinku. Stačí ak si raz odkliknete, že to nie je SPAM a už sa vám to viackrát nestane. ALEBO si odsledujte svoj priečinok SPAM.

Štart ACTIVE A HERO bude nasledovať stále po dobehu posledného pretekára KIDS a HOBBY. Je to z dôvodu aby rodič, ak má svoje dieťa v tejto kategórii sa vedel v kľude vrátiť na svoj štart.

HOBBY kategória sa vyhodnotí hneď po odštartovaní ACTIVE a HERO, aby v prípade chladnejšieho počasia nemuseli rodičia s malými deťmi čakať dlho na vyhodnotenie. V osobitných prípadoch však organizátor jednotlivých kôl toto môžu prehodnotiť.

Príklad priebehu:

Pondelok : Otvorenie registrácie

Utorok – Štvrtok : Registrácia aj s prijatou úhradou na náš účet. Účet je transparentný vidíteho aj vy, viete si odsledovať prijatie svojej platby.

Piatok : Skoro ráno tlač, sumarizácia registrácií a prijatých platieb z obdobia Pondelok – Štvrtok

Sobota : Prezentácie na mieste, štarty vyhlasovanie výsledkov. Priebežné sledovanie online výsledkov.

Nedeľa : Preklopenie výsledkov do celkového hodnotenia.

Pondelok : Otvorenie registrácie pre ďalšie kolo. Účastníci predchádzajúceho kola cez prijatý email (už iba zjednodušene) a novo registrujúci cez www.time4fun.sk

Ďakujeme za pozornosť a do čítania priatelia.

Ako si nastaviť RSS v mobile - pozri si video

Partneri Série Adventných behov