Nedeľňajšie 7. kolo detskej série de.T.to ukončilo aktuálny ročník

Nedeľňajšie 7. kolo detskej série de.T.to ukončilo tohtoročnú sériu cyklistických pretekov na východe Slovenska

V nedeľu sme úspešne ukončili 7.kolom pri chate Hrešná, 2. ročník detskej Time4fun tour, ktorú všetci nazývame iba de.T.to
Napriek tomu, že v názve série nájdeme „Time4fun“, ktoré to vymyslelo a zastrešilo celú sériu. Poďakovanie a vďaka patrí organizátorom jednotlivých kôl:

Time4fun, o.z. 1. kolo Veľká Ida, 3.kolo Lorinčík-Košice, 5.kolo Moldava nad Bodvou,
Liberi Semper, n.o. 2. kolo Blatná Polianka, 4.kolo Borov-Medzilaborce,
ProSport Team 6. kolo Jahodná – Košice,
Bicycle Garage 7.kolo Hrešná – Košice,

Nemôžme zabúdnúť ani na generálnych partnerov celej série :
Color Styling s.r.o., Army Kids – detská móda
Partnerov : Liberi Semper, n.o., Tomáš Fülop – FTMgraphic, Bicycle Garage, SaveNature by Čivas, K3 s.r.o. veľko-maloobchod ovocia a zeleniny, Základná umelecká škola v Moldave nad Bodvou, Eleventum, Libery Semper, n.o., Print Media-reklamná agentúra, MK Motel Kamenc, Potravinová banka Slovenska, Color Styling, s.r.o., Bosí Karmelitáni Lorinčík, Zrkadlo regiónu, o.z., FC Borov, Športový areál pod kopcom Moldava nad Bodvou, Moldava – mesto športu, Naša levandula, ProSport Team Košice.
Bez Vás by sa to nedalo.

Ďakujem za podporu mestám, obciam, samosprávam, pánom primátorom i starostom, ktorí pomohli s organizovaním materiálne, finančne či personálom. Veľká Ida, Blatná Polianka, Lorinčík, Borov, Moldava nad Bodvou, Košice.

Počas roka sme sa snažili vytvoriť rámec, určitý štandard detských podujatí a celého pozadia, aby deti cítili, že je to pre nich, že sú dôležitý a, že sa podľa možností snažíme načúvať rodičov a trénerov ohľadne vecí zlepšujúcich celé prostredie. Rodičia a tréneri, spomeňte si späť aké boli detské preteky pred 4-5 rokmi. Časomiera ? Priebežné online výsledky ? Predjazdci na pretekoch ? a mohol by som ešte pokračovať ďalej.

Rozmanité trasy sme mixovali pre čím väčší počet pretekárov. Veríme , že každý si našiel  tú svoju obľúbenú.
Vytvorili sme tlak (nie úmyselne) na ostatných organizátorov detských podujatí vnímať detské preteky nie iba ako nejakú sprievodnú akciu. To by sme ale, bez partnerov, bez pomoci samospráv nedokázali, nehovoriac o cieľovej skupine o samotných pretekárov. Za to všetko sme vám vďačný. Bez všetkých zainteresovaných by sme to nedali, by sme to spolu nedali.

Nielen vy rodičia, ale aj my organizátori, sme mali možnosť od apríla do septembra s vašimi ratolesťami prežiť ich strasti a starosti, sledovať ako sa postupne zlepšujú, jazdia a bojujú.

Čo sa nám podarilo a neminulo nás. : Po prvom ročníku v tom druhom, zosúladiť a zastrešiť 7 kôl série, zapojiť 226 začínajúcich mladých či „profesionálnych“ pretekárov od 1 do 14 rokov. Niektorí s plačom, niektorí s pádom  či škrabancami a niektorí len tak pre zábavu „ľavou zadnou“ či s „prstom v nose“ ste sa presúvali z kola na kolo.

Potvrdilo sa, že víťazstvá chutia skvelo, ale pre celkové výsledky je nemenej dôležitá predovšetkým vytrvalosť, mravenčia práca a sústavnosť.
Napriek tomu, že ešte nevieme ako to bude v budúcom roku, ak máte chuť kontaktujte nás ohľadom spolupráce, nech ste už organizátor, partner, sponzor alebo dobrovoľník, samospráva, obec či mesto.
Ešte raz veľká vďaka Vám všetkým za podporu, účasť a povzbudivé slová, dokonca i za konštruktívnu kritiku, ktorej sme otvorený a, ktorá nás posúva pred.
Dovidenia na niektorom z ďalších podujatí.

Sledujte náš web www.time4fun.sk , alebo samotnú skupinu určenú pre de.T.to https://www.facebook.com/groups/847212183390539

Ak máte v mobile RSS čítačku tak si poznačte si našu dostupnosť, aby vám nič neuniklo www.time4fun.sk/feed

A nakoniec ešte YouTube kanál www.youtube.com/c/time4funoz

No a ako si to nastaviť ?  Inštaláciou akejkoľvek RSS čítačky do mobilu (vo videu si ukážeme nastavenie „Flym“  a v úplnom závere krátko aj „Feeder“)

To čo treba vedieť je URL pre feed od nás a to  : http://www.time4fun.sk/feed

Ďakujeme za pozornosť a do čítania priatelia.

Generálny partneri série de.T.to v roku 2023